Monitoring

W 2004 otworzyliśmy w naszej firmie nowy dział, dział Monitoringu. W ramach jego działania stworzyliśmy autorski systemu pozwalający na skuteczne monitorowanie energii oraz optymalizację jej zużycia w dowolnym budynku. System nosi nazwę PROMAR MONITORING SYSTEM i jest naszym największym osiągnięciem.

Koncepcja systemu opiera się na dostarczeniu narzędzia integrującego wszystkie urządzenia pomiarowe oraz automatyki dowolnego producenta, odpowiadające za kontrolę i sterowanie instalacjami w budynkach. Każdy element PROMAR MONITORING SYSTEM został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiał dowolne konfigurowanie funkcjonalności, w zależności od wymagań klienta. Ponadto, PROMAR MONITORING SYSTEM przeprowadza również analizę danych, co w rezultacie prowadzi do optymalizacji i umożliwia skuteczne zarządzanie zużyciem energii w budynkach.

PROMAR MONITORING SYSTEM jest oferowany w modelu SaaS (Software as a Service). Dzięki temu zwrot z inwestycji jest błyskawiczny: oszczędzacie Państwo znaczenie więcej, niż przeznaczyliście na wdrożenie i użytkowanie systemu. Opinie usatysfakcjonowanych Klientów są najlepszym świadectwem tego, że PROMAR MONITORING SYSTEM  jest rozwiązaniem, które spełnia swoją rolę. Pozwala na stałą kontrolę  i optymalizację pracy urządzeń, daje także możliwość zdalnej regulacji parametrów instalacji.

Dział MONITORINGU jest obecnie odpowiedzialny za nieustanny rozwój i zwiększanie funkcjonalności systemu PROMAR MONITORING SYSTEM. Nad rozwojem systemu czuwa zespół inżynierów dysponujących najnowocześniejszymi narzędziami. Nieustannie poszerzamy także listę urządzeń współpracujących z PROMAR MONITORING SYSTEM oraz czynimy interfejs użytkownika bardziej przejrzystym tak, by korzystanie z naszej technologii było jeszcze łatwiejsze.

oszczedzanie